Ml. žáci B: Tempo B - PSK Union 3:2

Autor: Petr Dedek <>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 03. 05. 2006

Tradiční zápas s mnoha šancemi byl i toto pondělí k vidění při utkání mladších žáků B. Svěřenci trenéra Flakse jsou týmem, který branky střílet umí. Záporem této hry, jak si i tentokrát trenér Flaks postěžoval, je mnoho okének v obranné hře. Proti PSK Union však konečný účet zápasu zněl o jeden zásah v náš prospěch, čímž si tým zachoval těsný kontakt se čtvrtým místem tabulky.

FC Tempo B - PSK Union 3:2 (2:1)
Branky: 17. Mašek, 30. R. Čech, 54. Jirsák - 27., 55.
FC Tempo: Žurav - Petrák, Tintěra, Jirsák, E. Čech, Lehký, Fejt, R. Čech, Mašek, Flaks, Škopek.

Zápas začal za nádherného počasí zostra. Šance se střídaly na obou stranách, oba brankáři měli o práci postaráno. Jako první se radovalo Tempo zásluhou Adama Maška v 17. minutě. Když už se zdálo, že se za tohoto stavu půjde do kabin, oba týmy vstřelili po gólu. Na vyrovnání PSK Union reagoval bleskově v poslední minutě prvého poločasu Ruda Čech.

I ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Šance se rodily před brankami obou týmů a opět přišly slepené góly. Tentokrát v opačném pořadí. Nejdříve se trefilo Tempo, v 54. minutě se do střelecké listiny zapsal David Jirsák, téměř vzápětí se snížením na 3:2 postaral o drama až do konečného hvizdu soupeř. Tempo si ale výhru již vzít nenechalo.

Hodnocení trenéra Ivo Flakse: "Velmi vyrovnaný zápas, naši kluci měli chuť vyhrát. Opět jsme se nevyvarovali minel v obranné fázi, ale štěstí tentokrát bylo s námi. Vítězství bych označil za zasloužené, pochvalu zaslouží benjamínek týmu Ruda Čech."