Ml. dorost: Řeporyje - Tempo 5:0

Autor: Petr Dedek <>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 03. 05. 2006

O čarodějnicích přemýšlel po krutém debaklu svých svěřenců trenér Antonín Tichý. Dumal, jaké kouzlo očarovalo branku Řeporyj, jinak týmu ze středu tabulky, že mu mladší dorostenci Tempa ani ve druhém zápase sezony nevstřelili gól. A uvažoval, zda některé z nich svátek spojený s posledním dubnovým dnem nezmohl až příliš. "Ve druhé půli se na našem výkonu projevila patrně únava z čarodějnic," konstatoval smutně trenér.

Řeporyje - FC Tempo 5:0 (1:0)
FC Tempo: Vlasák - Okrouhlický, Podroužek, Šulc, Basl - Sova, Turek, Hlavík, Ptáček (43. Horna) - Hurka, Vitásek (44. Hodač).

Snaha Tempa odčinit podzimní porážku 0:3 vyústila v územní převahu, která trvala téměř celý první poločas. Co však byla platná, když jediný gól padl po výjimečné návštěvě domácích u lhotecké branky. I po změně stran začalo Tempo dobře, ale když místo vyrovnání znovu inkasovalo, složila se jeho hra docela a výsledkem byla nečekaně vysoká porážka.