St. přípravka B: FC Tempo - Kačerov 2:6

Autor: Petr Dedek <>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 05. 05. 2006

Bez několika stálých členů sestavy nastoupila do zápasu s Kačerovem starší přípravka B, tým trenéra Oračka. Přesto její hráči začali aktivně, což se projevilo i na skóre. Dvakrát šlo Tempo do vedení, ale hostující tým vždy našel odpověď. Před poločasovou přestávkou a krátce po ní pak mužstvo Kačerova obrátilo výsledek definitivně na svou stranu.

FC Tempo - Kačerov 2:6 (2:3)
Branky Tempa: Maliňák, Eszenyi.
FC Tempo: Valenta (26. Blažka) - Neitsch, Čermák, Eszenyi, Rod, Kejklíček, Krásný, Maliňák, Čepek, Oračko, Novák.

Utkání začalo chybou hostující obrany, kterou ve 4. minutě zápasu zužitkoval Martin Maliňák, zimní akvizice z Kunratic. Kačerov záhy vyrovnal, ale přihrávku Šimona Čepka dokázal do sítě usměrnit Ondra Eszenyi a Tempo tak znovu vedlo. Pro Ondru Eszenyiho to byl první gól v sezóně. Kačerov však rychlými dvěma góly před poločasovou přestávkou skóre obrátil. Tempo šlo do druhého poločasu se snahou po vyrovnání, ale když se hned v první minutě druhé půle hosté zvýšili vedení již na 4:2, bylo rozhodnuto. Konečnou podobu výsledku daly dvě akce ze samotného závěru zápasu. Nejprve centr z levé strany doplachtil na hlavu pohotového útočníka a poté se střelou ze střední vzdálenosti prosadil robustní obránce hostů.