St. žáci: Malešice - Tempo 1:7

Autor: Petr Dedek <>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 14. 05. 2006

"Zápas potvrdil postavení mužstev v tabulce a umožnil dát příležitost hráčům, kteří toho zatím moc nenahráli. Největším soupeřem Tempa byl nerovný terén, s jehož zvládnutím měli hráči velké potíže," byl ve svém hodnocení stručný trenér Petr Semirád.

Malešice - FC Tempo 1:7 (1:3)
Branky Tempa: Balun 3, Linhart 2, Flaks, Mrázek.
FC Tempo: Dalibaba - Tauchman, Šulc (51. Nehasil), Procházka T., Čermák, Janura (36. Havel), Hlavík (36. Linhart), Balun, Vu, Mrázek, Flaks.

Utkání jsme rozhodli skoro dříve, než začalo. Jarní kanonýr David Balun totiž ve 2. a 4. minutě trefil síť a bylo to 0:2. Třetí gól před pauzou přidal Tomáš Mrázek, domácí jen snížili. Ve druhé půli se střelecky ukázal v prvním poločase odpočívající Miloš Linhart, jenž zvýšil dvěma zásahy na 1:5. Na konečné skóre 1:7 dokonali dílo Petr Flaks a znovu David Balun.