St. přípravka B: Union Žižkov B - FC Tempo 2:4

Autor: Petr Dedek <>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 14. 05. 2006

"Konečně zápas, kdy mohu být pouze spokojen a pochválit celé mužstvo za předvedený výkon," liboval si trenér Tibor Oračko po zdolání Unionu Žižkov B.

Tempo šlo do rychlého vedení, které navyšovalo až na 0:4. Teprve poté se ke slovu dostali i domácí a dvěma góly v závěru korigovali výsledek.

Union Žižkov B - FC Tempo 2:4 (0:3)
Branky Tempa: Klouček 2, Krásný, Oračko.
FC Tempo: Valenta - Neitsch, Malý, Eszenyi, Rod, Kejklíček, Klouček, Krásný, Čepek, Oračko, Maliňák, Čermák.

Vedení jsme se ujali hned ve 4. minutě, když centr Jindry Krásného dopravil do sítě Jarda Klouček. Uběhly dvě minuty a Jindra Krásný tentokrát z přímého kopu sám zvýšil na 0:2. Ideální možnost na snížení měli domácí v 9. minutě, ale Tadeáš Valenta výborným zákrokem vyrazil pokutový kop! Pět minut před poločasem se Jaroslav Klouček dočkal svého druhého gólu, tentokrát přihrával Tomáš Čermák.

Aby se to nepletlo, tak pět minut po poločase samostatnou akcí upravil na 0:4 Jiří Oračko. Až deset minut před koncem zápasu se trefili, také z přímého kopu i domácí a ve 46. minutě snížili hráči Unionu Žižkov B na konečných 2:4.

Stínem zápasu bylo odstoupení Jindry Krásného v 35. minutě pro zranění, doufejme, že nebude vážné.