Muži B: FC Tempo - Klánovice 7:0

Autor: Jiří Trunečka <jiri.trunecka(at)volny.cz>, Téma: FC Tempo Praha, Vydáno dne: 16. 05. 2006

Osmnácté dějství druhé třídy ukázalo, jaký je ve skupině C rozdíl mezi prvními dvěma celky tabulky a jejich pronásledovateli. První rezerva FC Háje totiž hostila v tabulce třetí Lipence a zvítězila 3:0, druhý B-tým Tempa pak naložil jen o skóre čtvrtým Klánovicím branek hned sedm. Se stejným soupeřem přitom lhotecký tým na podzim uhrál pouze bezbrankovou remízu.

FC Tempo B - FK Klanovice 7:0 (2:0)
Branky: V. Nechvíla 3, Fitzel 2, Mutafov 2.
FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Albl, Blümel, Fitzel, Soukup (46. Budák), Klouda, Mutafov, V. Nechvíla, Březina.

Patnáct minut trvalo domácím, navstoupivším v okleštěné sestavě vyspravené třemi posilami z áčka, než otevřeli gólový účet zápasu. Podařilo se to Mutafovovi po přihrávce Březiny. Na konci další čtvrhodiny střelec první branky asistoval Fitzelovi, který zvýšil náskok Tempa. Hosté se sice snažili pro ně nepříznivé skóre upravit, ale obrana dirigovaná Šafránkem jim žádnou výraznější šanci nedovolila.

Dvě minuty po změně stran vrátil Fitzel Mutafovovi gólovou pobídku a neuběhlo ani šedesát vteřin a dlouhý Talův výkop způsobil klánovické obraně takové starosti, že Nechvíla následně skóroval do prázdné branky. Další smutek na tváři hostujícího gólmana vyloudil přímým kopem Fitzel. Rodící se debakl hostů pak dokonaly průniky Albla, od kterého míč putoval k Nechvílovi a ten završil svůj hattrick i účet zápasu.