Muži B: Modřany B - FC Tempo B 4:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 23. 05. 2006

Měli jsme raketový nástup a už ve 3. minutě otevřel skóre Hlavička po rohovém kopu Mutafova. Pak se fotbal vytratil, pohyb hráčů připomínal zpomalený film a sledovat zápas se stalo utrpením. Ve 13. minutě Blümel přihrál Talovi a ten přesně soupeři a bylo vyrovnáno. Nutno poznamenat, že tuto chybu Tala v průběhu utkání napravil," nebral si servítky trenér Milan Dejl.

Modřany B - FC Tempo B 4:5 (2:3)
Branky Tempa: Hlavička a Březina 2, Mutafov.
FC Tempo: Tala - Slavíček, L. Šafránek, Albl, Blümel, Budák, Hlavička, Březina (78. Soukup), Komorník, Mutafov, Klouda (38. Lukačovič).

"Neuplynula ani minuta a na druhé straně se Mutafov ideálně uvolnil a dal na 1:2. Následnou nudu přerušila 27. minuta a modřanské vyrovnání. Ve 38. minutě Mutafov našel Březinu a ten strhnul vedení znovu na naši stranu. Snaha o probuzení týmu z nedělního dopoledního spánku byla marná. Mužstvo po změně stran dál poračovalo v neupraveném výkonu bez pohybu v domnění, že vítězství přijde samo. V 77. minutě nám chybou pomohl gólman Modřan a Březina zvýšil na 2:4. Do minuty jsme stihli vyrobit desítku - 3:4. Světlý okamžik předvedl Mutafov ideální uličkou na Hlavičku - 3:5. Po rozehrání několik hráčů míjí míč na malém vápně, až ho domácí dotlačili do branky - 4:5. Po hokejovém výsledku v 95. minutě přišel vysvobozující hvizd a neše vítězství po nejhorším výkonu jara," řekl Dejl.