Ml. přípravka B: Slavoj Podolí B - FC Tempo B 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 25. 05. 2006

"Do zápasu jsme nastoupili v prořídlé sestavě. Již od prvních minut bylo jasné, že zápas rozhodne první vstřelený gól. Podolí nás od začátku sevřelo na naší polovině, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořilo. Poté, co jsme se přečkali počáteční tlak, jsme se dokázali prosazovat. Z několika rychlých brejků, které vedla hlavně dvojice Schwank a Chleborád, jsme ale nic nevytěžili. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř a když Klajbl nedokázal včas před prázdnou bránou odkopnout míč, ujal se vedení. I nadále byl soupeř lepší a jeho převaha byla odměněna dalšími dvěma brankami. Pak jsme se dokázali vzpamatovat, ale bylo už pozdě na zvrat zápasu. Jen jsme snížili na konečných 3:1 brankou Schwanka z rychlého protiútoku," komentoval derby utkání na Podolí trenér Michal Netušil.

Slavoj Podolí B - FC Tempo B 3:1 (0:0)
Branka Tempa: Schwank.
FC Tempo: Hasman - Petřek, Jelínek, Schwank, Žákovský, Klajbl, Kuriš, Bureš, Chleborád.