Ml. přípravka A: FC King - FC Tempo 1:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 31. 05. 2006

"Zápas jsem začali ve velmi vlažném tempu. Přesto jsme byli lepším týmem s několika náznaky šancí. V závěru poločasu nás poškodil "rozhodčí" (trenér Kingu) nesmyslně písknutou penaltou. Jeho výkon byl pochybný již v průběhu prvního poločasu, ale penaltou zdůvodněnou bráněním ve hře soupeřovu útočníku vše korunoval. Do druhého poločasu jsme za stavu 0:1 nastoupili zdravě naštvaní. Hned v úvodu se blýskli krásnou kombinací, která skončila vyrovnávacím gólem, Slavíček a Žežulka. Od té chvíle jsme soupeře přibili k šestnáctce. Náš tlak a současně obrat v utkání vyvrcholil ukázkovou střelou Hrstky, za níž se brankář soupeře ani nestihl otočit. Třetí gól přidal výborně hrající Šmíd, zhodnotil vítězství asistent trenéra Tomáš Svoboda.