Ml. přípravka B: Klánovice - FC Tempo B 1:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 06. 06. 2006

"Klánovicím jsme chěli vrátit porážku z podzimu. V úvodu byl soupeř o něco důraznější a pohyblivější, a tak nás zatlačil na naší polovinu. Žádnou vážnější šanci si ale nevytvořil. Zhruba od desáté minuty se hra vyrovnala a my jsme začali přebírat otěže zápasu. Do první šance se probojoval Chleborád, ale domácí obránce ho zastavil pouze za cenu faulu v pokutovém území. Petřek se postavil na penaltu, ale domácí gólman střelu vyrazil a ani napodruhé se Petřek nedokázal prosadit. O pět minut později jsme se ale už radovali, když Schwankovu střelu dorazil Bureš - 0:1. O další tři minuty později jsme měli další důvod k radosti po dorážce Chleboráda - 0:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili trošku zakřiknutě a soupeř nás opět zatlačil na naší polovinu. Soupeřovu první vážnější šanci zlikvidoval Sláma, a tak se doposud skóre neměnilo. Na další šanci soupeře se nemuselo dlouho čekat a po pěti minutách soupeřova střela skončila v naší síti. Poté jsme se trochu probrali a hra se začala vyrovnávat. První naši pološanci měl na kopačce Kuriš, ale nedokázal pořádně vystřelit. Další náznaky šancí vedl hlavně aktivní Sláma, ale nedokázali jsme si výsledek pojistit, přesto jsme utkání dovedli do vítězného konce," konstatoval trenér Michal Netušil.

Klánovice - FC Tempo B 1:2 (0:2)
Branky Tempa: Bureš, Chleborád.
FC Tempo: Píro - Jelínek, Žákovský, Sláma, Chleborád, Kuriš, Slavíček, Hasman, Petřek, Schwank, Klajbl, Bureš, Hlaváč, Šišolák.