Ml. přípravka B: Vinoř - FC Tempo B 0:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 20. 06. 2006

"Do Vinoře jsme přijeli vyhrát a potvrdit šestou příčku v tabulce. Od začátku utkání jsme byli jasně lepším týmem a bylo jasné, kdo bude určovat ráz zápasu. Po pěti minutách jsme si začali zvykat na nepříliš kvalitní trávník a dokázali jsme se prosazovat. Sice jsme dokázali několikrát vystřelit na bránu, ale domácí gólman držel čisté konto. Až v 18. minutě se důrazem dokázal prosadit Chleborád a otevřel skóre. Na další gól se čekalo další dvě minuty. Poté co domácí za pomocí faulu zastavili Slámu, nedal domácímu gólmanovi šanci Schwank střelou z přímého kopu pod břevno. Do druhého poločasu jsme nastoupili o něco lépe a už po pěti minutách se prosadil Schwank, kdy mu pěkně naservíroval z rohu balón na hlavu Petřek. Další gól přidal po samostatném nájezdu Chleborád. Na konečných 0:5 se Prosadil Kuriš.

Vinoř - FC Tempo B 0:5 (0:2)
Branky: Chleborád a Schwank 2, Kuriš.
FC Tempo: Hasman - Petřek, Holub, Schwank, Žákovský, Klajbl, Kuriš, Hlaváč, Chleborád, Sláma.