Muži A: FC Tempo - SK Úvaly 4:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 31. 07. 2006

Zejména díky vydařené první půli vyhrálo Tempo i třetí zápas letní přípravy. Nad nováčkem středočeského přeboru zvítězilo 4:3. Do druhého poločasu nastoupila hodně prostřídaná sestava a soupeř nakonec nebyl daleko od remízy.

FC Tempo - SK Úvaly 4:3 (3:1)
Branky Tempa: Krajčí z penalty, vlastní, Jurtík, Rožánek.
FC Tempo: Kuchař - Hurka, Trusina (46. Hlavička), Netušil, Komorník - Smetana (46. Rožánek), Vrba, Krajčí (70. Žalud), Žalud (46. Kruml) - Mutafov (46. Hlavík), Jurtík (65. Smetana).

Do vedení se Tempo dostalo po akci Mutafova, ruce jednoho z obránců a proměněné penaltě Krajčího. Úvaly si poté vstřelily ukázkový vlastní gól, na 3:0 zvýšil hlavou z velkého vápna, pochybě hostujícího gólmana, útočník Jurtík. Úvaly do půle korigovaly povedeným přímým kopem

Ve druhé půli hosté snížili na rozdíl branky, ale pak se trefil Rožánek. Hosté se nicméně znovu přiblížili a v posledních minutách několikrát tým podržel gólman Kuchař.