Muži B: FC Tempo B - Klánovice 3:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 05. 09. 2006

"Smolný zápas. Po několika šancích v první půlhodině přišla chyba Šafránka a inkasovali jsme. Za dvě minuty ztracený míč v záloze a hráč hostí krásně trefil šibenici. Do poločasu aktivní hosté potrestali ještě jednu naši chybu. Po změně stran přišla další hrubka středu zálohy a volný hráč zvýšil na hrozivých 0:4. V 65. minutě snížil Hlavička z více než přísné penalty, druhá proměněná Havlem již byla po jasném faulu. Čtvrthodinu před koncem vybídl Dedek ke snížení Havlase a hosté se rázem báli o výsledek. Bohužel jsme po zranění Gregora museli dohrávat v deseti a gól Dedka nebyl uznán pro údajný předchozí faul," shrnul průběh zápasu asistent Jiří Klouda.

FC Tempo B - Klánovice 3:4 (0:3)
Branky Tempa: Hlavička z penalty, Havel z penalty, Havlas.
FC Tempo: Tala - Blümel (46. Gregor), Šafránek, Dvořák (61. Březina), J. Havel - Hlavička, Klouda (69. Trikal), Budák, M. Havel - Havlas, Dedek.