Ml. přípravka A: FC Tempo - Újezd nad Lesy 2:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 09. 2006

Na začátku zápasu jsme se jenom rozkoukávali a soupeř toho využil. Po několika našich chybách jsme mu lacině darovali tři góly. Tak jsme po poločase prohrávali 0:3. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění. Hned z první naší šance jsme trefili tyčku. Po třech minutách nám soupeř daroval penaltu, ale tu Jelínek nedokázal proměnit. I nadále jsme měli převahu, která vyústila rohovým kopem, který zahrával Petřek a hostující obránce si dal hlavou vlastní gól. Na další gól se nemuselo dlouho čekat a z brejku vstřelil branku Jelínek. Další góly jsme už vstřelit ale nedokázali, a tak zůstalo konečné skóre 2:3.

FC Tempo - Újezd nad Lesy 2:3 (0:3)
Branky Tempa: vlastní, Jelínek.
FC Tempo: Hasman - Petřek, Klíma, Klajbl, Kuriš, Hlaváč, Chleborád, Sláma, Slavíček, Bureš, Jelínek.