St. přípravka A: Aritma - FC Tempo 4:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 16. 09. 2006

Tempo cestovalo k třetímu přeborovému zápasu bez dvou nejlepších střelců - Kocábka a Čecha, které skolila viróza. Naopak v sestavě se objevily dvě nové posily z Podolí - brankář Barda a útočník Machulka a rozhodně byly pro tým přínosem, Machulka si připsal branku a asistenci.

Tempo bohužel zaspalo v brzkém ranním čase úvod zápasu a v 10. minutě prohrávalo 0:3. Těsně před poločasem ale nejprve Machulka z penalty snížil a vzápětí přihrál na kontaktní gól Pyndzynovi. Bohužel hned po nástupu do druhé půle odpískal rozhodčí penaltu i na druhé straně a stav 4:2 vydržel až do konce utkání.

Aritma - FC Tempo 4:2 (3:2)
Branky Tempa: Machulka z penalty, Pyndzyn.
FC Tempo: Barda - Vencl, Pyndzyn, Klíma, Folprecht, Machulka, Klouček, Maliňák, R.Novák, Oračko, V.Novák.