Ml. přípravka A: Viktoria Žižkov - FC Tempo 3:8

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 09. 2006

Do třetího kola sezony jsme nastupovali s přáním konečně prolomit smůlu a zvítězit. Bohužel se nás smůla držela již před zápasem, kdy onemocněla půlka týmu včetně obou gólmanů, ale přesto jsme doufali, že zápas dopadne dobře. Mladší přípravka B nám zapůjčila gólmana a čtyři hráče, takže doplnili naší prořídlou sestavu.

Od začátku zápasu byla vidět naše převaha, která byla po několika minutách korunována prvním gólem, který vstřelil po rohovém kopu Petřek. První gól kluky namotivoval a hned dvakrát za sebou se trefil Schwank. Poté se soupeři podařilo snížit na 1:3, ale kluci se nedali a do konce první půle vstřelil gól opět z rohového kopu Petřek a poslední se v první půli do sítě trefil Slavíček.

Na začátku druhého poločasu se nás soupeři podařilo zatlačit na naší půlku a snížit stav vstřelením dvou rychlých gólů na 3:5. To ale byly poslední góly, které Žižkov vstřelil a do konce zápasu jsme se trefovali už jen my. Nejprve vstřelil gól Sláma, poté svůj třetí gól umístil do sítě Schwank a poslední gól do branky padl z nohy Průši.

Klukům patří dík za pěknou hru, kterou na hřišti předvedli a poděkovat také chceme hráčům z mladší přípravky B Benešovi, Obermajerovi, Pekárkovi, Průšovi a gólmanu Blažkovi, kteří k našemu pěknému výsledku přispěli.

FK Viktoria Žižkov - FC Tempo 3:8 (1:5)
Branky Tempa: Schwank 3, Petřek 2, Sláma, Slavíček, Průša.
FC Tempo: Blažka - Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Klíma, Petřek, Schwank, Sláma, Slavíček, Beneš, Obermajer, Pekárek, Průša.