Ml. přípravka C: Loko Vltavín - FC Tempo 1:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 26. 09. 2006

V parném sobotním poledni jsme se vydali na půdu Loko Vltavín v optimální sestavě, která chce jen a jen vítězit a již od samého začátku to domácím ukazovala.

Především herně lepší jsme byli oproti domácím a po rozehrávce domácích jsme se do nich zakousli a ohrožovali jejich branku. Z úvodního náporu však nic nebylo, až v 5. minutě se trefil přesně Matěj Koubek – 0:1.

Po vsítěné brance jsme pokračovali v aktivním napadání soupeře a ohrožování branky domácích a zdálo se, že je otázkou času, kdy vstřelíme další gól...

Ale opak byl pravdou, při jednom z našich rohů domácí odkopli míč od branky, kde se jej zmocnil domácí útočník, který se od poloviny hřiště řítil sám na branku, nezastavil ho ani stoper Soukup, brankář Mišovič a bylo vyrovnáno – 1:1.

Domácí ožili a začali být mnohem nebezpečnější, ale jejich útoky končily na dobré obraně a brankáři a jelikož jsme byli v útočné fázi dost bezzubí, tak skončil poločas remízou.

Do druhé půle se kluci nabudili a zabrali především v útoku. Odměnou jim byla vedoucí branka, kterou vstřelil Dominik Ctibor, když tečoval Šinárkovu prudkou střelu – 1:2.

Po vstřelené brance se hra odehrávala převážně na polovině Lokády, největší a nejtěžší souboje podstoupili Koubek a Obuškevič, kteří dobře odebírali ve středu pole míče a dále hrozili především po lajnách a prudkými přihrávkami před branku ohrožovali domácí branku. Po jedné takové se ocitl před brankářem Obuškevič, ale ze dvou kroků ji přestřelil!

Do další šance se dostal Koubek, který svou přízemní střelou uklidnil náš tým, když zvýšil na 1:3. Celkovou tečku za utkáním napsal Martin Obuškevič, když upravil skóre na konečných 1:4.

Loko Vltavín - FC Tempo 1:4 (1:1)
Branky: Koubek 2, Ctibor, Obuškevič.
FC Tempo: Mišovič – Mašek, Soukup, Málek – Obuškevič, Koubek, Šinárek, Černý T., Hájek – Ctibor, Sinkule.

Penalty: 2:4
V penaltovém rozstřelu se tentokrát vedlo opět brankáři Mišovičovi, který z celkového počtu domácích hráčů za svá záda pustil jen dva míče a naopak našim střelcům se vedlo také lépe, když své penalty proměnili Šinárek, Mašek, Obuškevič a Koubek.