St. přípravka B: FC Tempo B - Kunratice 2:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 26. 09. 2006

Tempo nastoupilo ve čtvrtém kole proti soupeři podobných kvalit, ale oslabené o několik klíčových hráčů. Kunratice měly ve svém středu vynikajícího kapitána, který by určitě byl posilou v našem přeborovém A týmu.

V prvním poločase se Tempo snažilo především eliminovat nátlakovou hru Kunratic a nebezpečné výpady kapitána soupeře, který, když se vysunul z pozice zadního stopera s balónem na dostřel k naší bráně, hrozil nebezpečnými dalekonosnými střelami. Celý poločas se dařilo tuto nebezpečnou činnost soupeře eliminovat i přesto, že Tempo do zápasu nasazovalo hráče, kteří teprve před týdnem začali s fotbalem.

Druhý poločas měl podobný průběh s tím rozdílem, že Tempo dvakrát inkasovalo, samozřejmě z dálky od kapitána soupeře. Posledních osm minut Lhoťáci nasadili nejsilnější sedmičku hráčů která byla na tento zápas k dispozici (pro nemoc chyběli J.Moudrý, O.Moudrý, Šmíd, Klouček a pozvaní mladší hráči Slavíček a Jelínek). Tempácké naděje snížily po centrované nahrávce z pravé strany od Hrstky brankou Brümmera na 1:2 a začaly sahat po remíze. Bohužel tečovaná střela, opět z dálky, čtyři minuty před koncem poslala Kunratice do na rozdíl dvou branek. V poslední minutě zápasu snížil hlavou na 2:3 Hrstka po trestném kopu Čermáka ze středu hřiště.

Hrát o pár minutek déle, snad by Tempíčko na bod dosáhlo, ovšem je potřeba sportovně přiznat, že, i přes nepříjemné zranění ruky po nastřeleném balónu, střelec dvou branek a autor jedné gólové nahrávky, je tak velká individualita soupeře, kterou jsme v našem týmu neměli.

Tempo si nemohlo dovolit hrát celý zápas otevřenou hru, přesto je potřeba většinu hráčů pochválit za bojovný týmový výkon, který určitě časem podpoří vynikajícími individuálními výkony i jednotlivci.

FC Tempo B – Kunratice 2:3 (0:0)
Branky Tempa: Brümmer, Hrstka.
FC Tempo: Heinc, Černý – Čermák, Zikán, Kofroň, Šváb – Holub, Oračko, Hrstka, Mencl, Brümmer – Hyršl, Jäger, Kejklíček.