Muži B: FC Tempo B - Lipence 1:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 28. 09. 2006

Hráli jsme na horním hřišti, a to soupeři, který zatím získal tři body za tři remízy vyhovovalo. Ale Tempo, které vsadilo na mládí, se těžko na malém hřišti prosazovalo. Až ve 13. minutě, kdy jsme měli zahrávat volný přímý kop z pravé strany, hosté postavili zeď příliš blízko a rozhodčí vyloučil za protesty hráče ve zdi. Hned za další minutu proběhl Budák po levé straně, vystřelil - a jeho ránu brankář hostí neudržel a Trikal dokopl lehce míč do sítě - 1:0. A tento stav vydržel až do poločasu.

V 62. minutě, kdy si naši hráči vytvářeli jednu šanci za druhou a jejich tlak sliboval zvýšení náskoku, dostal Hlavík (který se přišel mezi chlapy otrkat z dorostu) druhou žlutou kartu a byl vyloučen. Tempo dále útočilo. Až v 70. minutě špatně rozehrál Trikal, útočník Lipenců se zmocnil míče a Tala byl na jeho ránu krátký - 1:1. Tak jsme ztratili další dva body.... Ale dá se říci, že mladíci z dorostu, kteří se zapojují do Benfiky určitě získavájí cenné zkušenosti.

FC Tempo B - Lipence 1:1 (0:3)
Branka Tempa: 14. Trikal.
ČK:62. Hlavík - 13. Bernklau.
FC Tempo: Tala - Fetr (46. Havel J.), Šafránek (73. Klouda), Netušil, Hlavička, Hlavík, Trikal, Hron, Komorník, Chmelík (51. Kruml), Budák.