Muži B: Čechie Smíchov - FC Tempo B 2:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 03. 10. 2006

Už v 8. minutě se rozběhl Jarda Havel po pravé straně, jeho centr Hlavík pustil a Martin Havel dopravil míč do sítě - 0:1. Tempo dále hrálo celkem pohledný fotbal, ale ani domácí nebyli bez šancí. Ve 40. minutě se opět měnilo skore. Martin Havel rozehrával volný kop z hranice vápna a nemýlil se - 0:2.

Bohužel druhá půle začala smolně. Po útoku domácích hráč Čechie velkým lobem dopravil míč za Talova záda - 1:2. V 50. minutě místo Jardy Havla nastoupil Satýnek. A za tři minuty poté přihrál Martin Havel na kraj obrany Slavíčkovi, ale ten tam nebyl! Zato tam byl rychlý útočník domácích a ten sám na Talu vsítil vyrovnávací branku.

Další tlak Tempa už byl bezzubý a vedoucí branku už nepřinesl. Škoda, že v utkání zahrál špatně Březina, kteý se jako útočník tentokrát vůbec neprosadil. Také výkon Trikala, který v podstatě nedokázal přihrát míč, byl hodně špatný.

Čechie Smíchov - FC Tempo B 2:2 (0:2)
Branka Tempa: M.Havel 2.
FC Tempo: Tala - Slavíček, Blümel, Netušil, Trikal, Podroužek, M.Havel, Budák, Březina, J.Havel (51. Satýnek), Hlavík.