Ml. přípravka C: Union Vršovice - FC Tempo 0:14

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 09. 10. 2006

Ihned od úvodu utkání bylo vidět, kdo bude na hřišti pánem, když v 1. minutě utkání po přihrávce Matěje Koubka vstřelil úvodní gól Dominik Ctibor – 1:0. Po rozehrávce po vstřelené brance obral o míč domácí hráče Koubek a poslal skvělou přihrávku na Vojtu Soukupa, který si s ní poradil nejlépe, jak mohl a zvýšil na 2:0. Běžela třetí minuta, Dominik Ctibor využil nesehranosti a nedorozumění v domácí obraně a zvýšil na 3:0 pro Tempo. V páté minutě se do střelecké listiny zapsal i Matěj Koubek, který do této chvíle připravoval šance pro své kamarády, když se nejlépe zorientoval po rohovém kopu v mele před brankou a zvýšil již na 4:0.

Po čtvrté vstřelené brance se tlak Tempa malinko snížil prostřídáním několika hráčů, ale netrvalo to dlouho a v 10.minutě po centru ze strany zahrál jeden z domácích obránců rukou a Martin Obuškevič s přehledem proměnil pokutový kop – 5:0.

S řadou náhradníků se dohrával první poločas, ale i s těmi jsme měli stále více ze hry a domácí přehrávali. Brankář Martin Mišovič se v brance musel zahřívat různými cviky, protože až na jeden útok, který stejně nemířil mezi tyče, nemusel řešit žádnou těžší situaci. Když domácí byli neškodní, tak se pět minut před koncem prosadil po druhé v utkání Vojta Soukup a upravil poločasový stav - 6:0.

Do druhého poločasu opět na trávník vršovického Unionu vyběhla nejsilnější možná sestava a netrvalo dlouho, než se změnilo poločasové skóre. Po dvou minutách se trefil Koubek – 7:0.

Utkání se odehrávalo především na půlce domácích, domácí se bránili co mohli a to i za cenu faulů. Po jednom z nich se k rozehrání přímého kopu z pravé strany postavil Matěj Koubek a namířil svou střelu přímo na branku a byl z toho osmý gól – 8:0.

Chvíli po vstřelené brance malé „Tempáky“ chuť po dalších gólech nepřešla a úspěšně dobývali branku domácích, po jednom ze závarů stál na správném místě Dominik Ctibor a zvyšoval už na 9:0.

Opět došlo k mírnému ubrání a prostřídání, utkání se odehrávalo ale stále na polovině domácích s nenápadnými pokusy o útok jak domácích tak i Tempáckých útočníků. Jubilejní 10. gól utkání vstřelil Matěj Koubek – 10:0.

Během poslední pětiminutovky se podařilo Soukupovi a Koubkovi jednou gólu a dvakrát Martinu Obuškevičovi skórovat a stanovit konečné skóre na 14:0 pro Tempo.

Union Vršovice - FC Tempo 0:14 (0:6)
Branky: Koubek 5, Ctibor, Obuškevič a Soukup 3.
FC Tempo: Mišovič – Mašek, Polívka, Šinárek, Anzari – Hanzlík, Koubek , Černý T., Hájek, Obuškevič – Ctibor, Sinkule, Soukup.

Penalty: 1:3
Po vyhraném utkání se podařilo klukům zvítězit i v penaltovém rozstřelu, když se za Tempo trefili Honza Šinárek, Maty Koubek a Vojta Soukup. Martin Mišovič se opět činil v brance co mohl, jen nestačil na jeden pokus domácího střelce, který namířil svou tvrdou střelu nekompromisně pod břevno.