Ml. přípravka A: FC Tempo - Slavia B 6:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 10. 2006

Slavia k nám přijela s týmem, který byl o rok až dva roky mladší než my, a tak se očekávalo povinné vítězství. Od prvních minut bylo jasné, kdo bude určovat tempo zápasu. Hned ve 4. minutě vystřelil Sláma pouze do brankáře, který střelu vyrazil a Schwank dorážkou otevřel skóre - 1:0. Na další gól se nemuselo dlouho čekat. Ve stejné minutě trefil další branku opět Schwank, když ho našel Pekárek a střelou podél gólmana zvýšil na 2:0. Za další čtyři minuty završil svůj hattrick Schwank střelou z trestňáku pod břevno. Poločasové skóre uzavřel znovu Schwank.

Do druhého poločasu vstoupil soupeř lépe a využil toho vstřelením branky z trestňáku na 4:1. Soupeř se chtěl chytit, ale Petřek mu zasadil další ránu v podobě branky přímo z rohu na 5:1. Slavii se podařilo vstřelit ještě jednu branku a skóre uzavřel Sláma po pěkném sólu přes půl hřiště.

FC Tempo - SK Slavia Praha B 6:2 (4:0)
Branky Tempa: Schwank 4, Petřek, Sláma.
FC Tempo: Píro - Petřek, Klajbl, Klíma, Hasman, Kuriš, Schwank, Sláma, Adámek, Beneš, Obermajer, Pekárek.