Ml. přípravka A: FC Tempo - Aritma 1:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 12. 10. 2006

Nastoupili jsme k dohrávce 4. kola, v původním termínu jsme byli nuceni zápas odložit z důvodu naší velké marodky. I přesto, že ještě všichni nejsou zdrávi, sešlo se jedenáct kluků. Soupeř byl sice v tabulce výš, ale přesto jsme doufali,že zápas skončí pro nás pozitivně.

Od začátku bylo vidět, že zápas bude velmi vyrovnaný a že bude záležet taky trochu na štěstí. To se ale přiklonilo na soupeřovu stranu a ten v 9. minutě z brejku vstřelil první gól. V 19. minutě zahrával Petřek roh, který se podařilo Schwankovi dostrčit do brány a stav byl 1:1. Bohužel hned ve 20. minutě zahrával soupeř trestný kop a přesnou střelou pod břevno zvýšil na 2:1 ve svůj prospěch a do konce poločasu se již stav neměnil.

Ve druhém poločase jsme měli více šancí i trochu převahu, přesto se ale podařilo ve 29. minutě Aritmě opět skórovat a stav již zůstal do konce zápasu beze změn.

I přes nepříznivý výsledek předvedli kluci docela pěknou hru s řadou gólových šancí, ale bohužel nám chybělo trochu toho štěstí.

FC Tempo - SK Aritma Praha 1:3 (1:2)
Branka Tempa: Schwank.
FC Tempo: Píro - Adámek, Hasman, Jelínek, Klajbl, Klíma, Kuriš, Petřek, Schwank, Sláma, Slavíček.