Ml. přípravka B: FC Tempo B - Hostivař B 2:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 13. 10. 2006

Fotbalisté mladší přípravky B prokázali velkou bojovnost a srdce a dokázali získat alespoň bod z utkání z Hostivaří, ve kterém již prohrávali 0:2. Oba góly dostali nešťastně po rohových kopech. Do poločasu ještě po Benešově přihrávce snížil Pekárek a druhá půle, to byla hra na jednu branku. Hostivař se bránila, jen občas se dostala na polovinu Tempa. Obrovský tlak vyústil ve vyrovnání z kopačky Koubka po Pekárkově asistenci, na spadnutí byl i vítězný gól, ale štěstí Tempu nepřálo, v koncovce chybělo více klidu. "Byl bych spokojen, i kdybychom prohráli, předvedenou hrou mě kluci tentokrát velice potěšili," poznamenal trenér Michal Hozák. Za Hostivař hrálo pět kluků ročníku 98,na straně Tempa byl tým posílen naopak mladším hráčem, autorem vyrovnávací branky.

FC Tempo B - SK Hostivař B 2:2 (1:2)
FC Tempo: Blažka - Rod, Buzek, Šebek, Obuškevič, Staněk, Obermajer, Průša, Beneš, Pekárek, Koubek, Iltis, Stanec.