Ml. přípravka A: Slovan Bohnice - FC Tempo 1:5

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 15. 10. 2006

Sedmé kolo jsme hráli časně ráno proti tabulkově slabšímu soupeři na jeho hřišti v Bohnicích. Začátek zápasu byl trochu ospalý, klukům chvíli trvalo, než si uvědomili, že už nejsou v posteli ale na hřišti. Po pár minutách ale konečně začali hrát a bylo vidět, že máme převahu. Jejich úsilí bylo korunováno ve 12. minutě, kdy po pěkné střele Slavíčka Kuriš přesnou tečí srazil míč do soupeřovi branky a bylo to 0:1. Pak ale kluci trochu zaspali a udělali pár chyb v obraně a i přes několik hezkých zásahů brankáře se Bohnicím v 15. minutě podařilo vyrovnat na 1:1. To se ale klukům nelíbilo a začali opět tlačit soupeře na jeho polovinu a v 17. minutě po pěkné sólové akci zvýšil Sláma na 1:2. Poslední gól první půle vstřelil opět ze svého pověstného rohu Petřek.

Druhá půlka se hrála spíše na straně soupeře, kluci měli hodně šancí, ale bohužel se je nedařilo dlouho využít. Smůlu prolomil ve 42. minutě Jelínek, který svou přesnou ranou tyči upravil skóre na 1:4. Závěrečnou branku zápasu po hezkém přehození soupeřova brankáře vstřelil ve 48. minutě opět Kuriš.

Kluci kromě prvních minut předvedli celkem pěkný fotbal s řadou hezkých akcí, na který se i divákům dobře dívalo.

Slovan Bohnice - FC Tempo 1:5 (1:3)
Branky Tempa: Kuriš 2, Petřek, Sláma, Jelínek.
FC Tempo: Hasman - Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Klíma, Kuriš, Petřek, Píro, Schwank, Sláma, Slavíček.