Ml. žáci B: Točná - FC Tempo B 3:4

Autor: Alexander Holko <aholko(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 17. 10. 2006

Dobrá práce, tak ocenili naší trenéři výkon svých svěřenců v druhém poločase. Kluci konečně i v mistrovským zápase ukázali, že mají srdíčko, kterým dokázali dvakrát dotáhnout dvoubrankový náskok domácích. Ze základu opět chyběli Nwogu i Folprecht. Patrik se navíc rozhodl k překvapivému tahu. Kocábka za jeho poslední výkony posadil na lavičku a Holka, který byl k zápasu povolán i s bolavým kolenem, aby alespoň z lavičky pomohl svým spoluhráčům, nasadil do utkání hned od začátku.

I když začátek prvního poločasu patřil nám, koncovka se nedařila, a tak domácí s pomocí našich hráčů dokráčeli do celkem jednoduchého dvoubrankového náskoku. Do druhého poločasu vlítl Kocábek s chutí ukázat, že jeho poslední výkony musí být zapomenuty. Svou energií strhl i ostatní spoluhráče a na hřišti najednou bylo jenom jedno mužstvo, které do kolen nepoložila ani nesmyslně odpískaná penalta, která vedla ke zvýšení na 3:1 pro domácí. Právě opačně domácí penalta ukolébala a naše hráče ještě více vybudila. Kluci v další části navázali na svůj dobrý výkon z přípravy s Bohemkou. Také se poučili od hráčů Radotína a svou dravostí dokázali zápas strhnout ve svůj prospěch.

Točná - FC Tempo B 3:4 (2:0)
Branky Tempa: Kocábek 3, Linhart.
FC Tempo: Cahyna – Jantol, Polívka, Kalina, Vencl, Hendrich , Geissler, Holko, Linhart (55. Hanzlík), Pokorný (40. Pecha), Malý (31. Kocábek).