Ml. přípravka A: FC Tempo - Motorlet B 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 21. 10. 2006

V osmém kole jsme hostili druhý tým tabulky Motorlet. Už od první minuty bylo vidět, že zápas bude velmi vyrovnaný. Kluci se do zápasu pustili s velkým úsilím, které vyvrcholilo v 9. minutě, kdy se povedlo Kurišovi uvolnit a běžel sám na brankáře, byl ale faulován ve vápně a kopala se penalta. K té se postavil Schwank a přesnou střelou otevřel skóre - 1:0. Ve 25. minutě se Sláma zmocnil na polovině hřiště míče a po levé straně se dostal až k soupeřově brance a přesnou střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se opět hrál vyrovnaný zápas, hra se přesouvala z jedné strany na druhou a vzniklé šance využil až ve 43. minutě soupeř a snížil na 2:1. Ve 46. minutě byl faulován Adámek a k trestnému kopu se postavil Schwank a přesnou střelou pod břevno se opět nemýlil a upravil skóre na konečných 3:1.

Klukům dnes patří opravdu velká pochvala za předvedenou hru a za snahu a úsilí, se kterým se všichni bez výjimky pustili do zápasu s tabulkově silnějším soupeřem, který do té doby neprohrál. Všichni ze sebe vydali to nejlepší co umí. KLUCI DÍKY!

FC Tempo - SK Motorlet Praha B 3:1 (2:0)
Branky Tempa: Schwank 2, Sláma,
FC Tempo: Píro - Adámek, Hasman, Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Klíma, Kuriš, Petřek, Schwank, Sláma, Slavíček, Večerník.