Ml. přípravka C, příprava: Meteor - FC Tempo 0:4 a 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 23. 10. 2006

Přátelské dvojutkání jsme sehráli v pátek 20. října na umělé trávě Meteoru v Libni. V prvním utkání jsme se utkali se slabším týmem Meteoru – slabší hráči r. 2000 doplněni o r. 2001. Ani my jsme nebyli v optimálním složení, krom omluvených, za účelem šetření sil na důležitý nedělní poslední soutěžní utkání Mini Cupu, nás začala trápit i marodka. Ale i ostatní kluci se nebáli hrát a v prvním utkání se fotbalem náležitě bavili.

Hned po prvním poločase se slabším soupeřem bylo rozhodnuto, když branky stříleli Patrik Lidický, Šimon Potměšil, Radim Kurka a poslední úspěch v prvním utkání zaznamenal z penalty, za ruku v pokutovém území domácích, Jonáš Černý. Druhý poločas se odehrával také pod taktovkou Tempa, ale gólově se již nikdo prosadit nedokázal.

Do druhého utkání již nastoupila mnohem silnější parta kluků z Meteoru, kteří již byli chvílemi mnohem lepší jak naši kluci, jen s tím rozdílem, že kluci z Tempa již měli v nohách 40 minut prvního zápasu. Kluci však bojovali, co jim síly stačily. První branka, kterou jsme obdrželi, byla velmi kuriózní. Do míče, kousek za polovinou, se opřel jeden z domácích hráčů, jeho střelu tečoval Tomáš Jirků, míč letěl do výšky a spadl do branky Tempa – 0:1.

Tempo se potom dostalo párkrát do slibných šancí, ale brankáře, který si nebyl v brance moc jistý, moc neohrožovalo, jelikož nedůrazným útočníkům vždy stačili domácí obránci míč odkopnout. Ale do poločasu se přeci jenom podařilo dotlačit míč do domácí sítě Tomáši Černému, po závaru před brankou.

Druhý poločas již byl po většinu času hrán v režii domácích a po únicích nám domácí ještě vstřelili dvě branky. Dobře zachytal i Petr Hájek, který chytil i nepříjemné šance domácích fotbalistů.

Sestava: Ctibor, Černý J., Černý T., Hájek, Kurka, Lidický, Mišovič, Potměšil, Sinkule, Šinárek a Jirků.

Penalty: 3:8. Za Tempo se trefili: Ctibor, Černý T., Hájek, Lidický, Mišovič, Potměšil, Sinkule a Šinárek.