Ml. přípravka C: Admira - FC Tempo 1:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 24. 10. 2006

Poslední zápas podzimu v Mini Cupu jsme sehráli na horké půdě Admiry, která, stejně jako my, dosud neztratila ani bod a inkasovala pouze jeden jediný gól. Ani tak jsme se ale silného soupeře nezalekli a jeli jsme na Admiru, jak jinak, vyhrát! Kluci byli nabuzení a natěšení, a tak šlo vše hladce.

Začátek utkání byl především boj. Dobře zahrála záloha, která jak vypomáhala obraně, tak podporovala vhodně útočníka Polívku. V 7. minutě utkání se zmocnil míče Obuškevič, který vzal míč na vlastní polovině, vyvezl ho po levé straně, posunul do prostředka na Honzu Polívku, ten míč výborně přihrál nabíhajícímu Koubkovi, který dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a kluci se mohli radovat – 0:1!

Domácí však nesložili zbraně a pouštěli se do nebezpečných akcí, které vyřešil buď dobře hrající Tomáš Mašek, či gólman Mišovič. Ve třinácté minutě však přišlo to, co se stát nemělo, po nedůsledném bránění se dostal před gólmana Mišoviče hráč domácích, pro kterého nebyl problém usměrnit míč do sítě a bylo vyrovnáno – 1:1. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou, hrálo se v dost velkém tempu. Kluci bojovali, co jim síly stačily. Poločas tedy skončil smírným skórem.

Po poločasovém odpočinku, kdy jsme načerpali síly, jsme se pustili do dalšího boje. Ani naši hráči, ale ani hráči Admiry, nedarovali nikomu ani kousek volného místa zadarmo. Když se několikrát snažili Matěj Koubek nebo Martin Obuškevič sami ohrozit branku domácích po individuálních akcích, těžko se prosazovali a ke střele se nedostávali, protože k nim rychle přistupovali domácí obránci. I Admira se dostávala do útoku, ale obrana spolu se zálohou stejně jako v první půli dobře spolupracovala a naštěstí vše vyřešila, aniž by se dostal míč do naší sítě.

Remíza odpovídá průběhu utkání, za příkladnou bojovnost a píli zaslouží poděkování nejen kluci, co se podíleli na průběhu utkání, ale i ti, co se na hřiště dostali jen sporadicky, či vůbec!

FK Admira - FC Tempo 1:1 (1:1)
Branka Tempa: Koubek.
FC Tempo: Mišovič – Mašek, Málek, Šinárek, Jirků, Lidický – Koubek, Obuškevič, Soukup, Černý T., Hájek – Polívka, Ctibor, Sinkule, Hanzlík.

Penalty: 4:2.
Tentokrát se ve střelbě penalt moc nedařilo a jediné dva úspěchy zaznamenali Koubek a Obuškevič.