Muži B: FC Tempo B - PSK Union B 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 25. 10. 2006

K utkání jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě, kdy sedm hráčů si muselo zvykat na nový post. Takže jsme se v první půli jenom sehrávali a snažili se neinkasovat. I když i zde bylo pár pěkných šancí, které však nevedly k brance.

V 50. minutě se naopak ujala šance hostí, kdy se trochu mimo hráče zapomněl dorostenec Šulc a PSK otevřel skóre. V 60. minutě trenér stáhl Lukačoviče a na hřiště nastoupil Pavel Tikal a Březina se posunul ze zálohy do útoku. A v 67. minutě dostal krásný pas od Šafránka a podél brankáře vyrovnal.

Tempo v těchto fázích zápasu hrálo útočně a bylo lepší. V 77. minutě se opět střídalo. Přednost dostala ofenziva, a tak Kloudu nahradil útočně dobře hrající Šulc a do obrany se zařadil Podroužek. I tato změna se vyplatila. V 81. minutě Šulc přebral centr Šafránka, posunul míč na nohu Březinovi, ten udělal kličku obránci a jeho střelu brankář vyrazil k volnému Šímovi a ten lehce skóroval - 2:1.

Obrat jsme dovršili v 85. minutě, když se míč od obránců odrazil do středu hřiště. Tam k němu doběhl Šulc a nádherně trefil technickou střelou horní roh branky - 3:1.

Utkání bylo náročné a vyhráli jsme, ale soupeř hrál tvrdý nekompromisní fotbal s velkým nasazením. Je dobře, že jsme vydrželi fyzicky až do úplného závěru. Hráče opět musím pochválit. Všichni se snažili hrát kvalitní fotbal a věřím, že v druhé půli se nám to i dařilo.

FC Tempo B - PSK Union B 3:1 (0:0)
FC Tempo: Tala - Březina, Lukačovič (61. P.Trikal), Šafránek, Šulc, T.Trikal, Hron, M.Havel, Budák, Šíma, Klouda (78. Podroužek).