St. přípravka A: Vršovice - FC Tempo 1:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 29. 10. 2006

Tak konečně jsme viděli fotbal joko z fotbalových učebnic. Mužstvo, které si na nás hodně věřilo, kde byly i náznaky podceňování, nakonec muselo smeknout. Tempo bylo po prohře se Spartou jako vyměněný tým bez respektu před v tabulce výše umístěným soupeřem.

Začalo to krásnou kombinací na naší půli, kde vyhrál souboj David Machulka a poslal do brejku po pravé straně Martina Maliňáka. Ten se s kličkou ven ze hřiště zbavil obránce a nádherným centrem našel nabíhajícího Tomáše Kocábka, který nekompromisní střelou pod břevno zakončil - 0:1. Po výkopu domácího brankáře vyhrál hlavičkový souboj Alex Pyndzyn, David Machulka prodloužil na útočníka Jardu Kloučka a ten se k protější tyči nemýlil - 0:2.

Třetí gól padl po hrubce domácího brankáře, když jeho výkop trefil Jardu Kloučka a od něj se odrazil míč zpět do jeho rukou a vyklouzl mu do branky - 0:3.

Náš trenérský tým dal v poločase hlavy dohromady, aby neudělal chybu a chlapce nechal v tom klídku, ale s pohybem na hřišti. Ještě dále jako podceňovaný soupeř jsme nastupovali do druhého poločasu a v 5.minutě jsme dostali gól na1:3, kdy soupeři pomohlo sluníčko, které osvítilo našeho výborného gólmana Martina Bardu. Naštěstí jsme přidali čtvrtý gol a jeho autorem byl opět Tomáš Kocábek. Dvě minuty před koncem zápasu se kličkou uvolnil Jirka Oračko, ale soupeř už byl proti pátému golu.

Jako trenérský tým starší přípravky A můžeme zkonstatovat, že to byl zatím nejlepší zápas sezony. Dnes prostě hrál Tým FC Tempo.

Union Vršovice - FC Tempo 1:4 (0:3)
Branky Tempa: 16. a 37. Kocábek, 25. a 26. Klouček.
FC Tempo: Barda - Folprecht, Vencl, Kojan, Klíma, Pyndzyn, Klouček, Kocábek, Oračko, Machulka, Maliňák, R.Novák.

trenéři: Oračko, Klouček, Malý