Ml. přípravka A: Optimum - FC Tempo 0:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 30. 10. 2006

V devátém kole jsme nastoupili proti tabulkově slabšímu soupeři Optimu na hřišti v Písnici. První půlka se hrála v naší režii, soupeřům se jen párkrát podařilo dostat se před naši branku a nabídnuté šance jsme dokázali hned třikrát využít. V 7. a 10. minutě se trefil Schwank a v 11. minutě dorážel balon do branky Sláma. První půlka skončila 0:3. Druhá půle ovšem vypadala jako by kluci zapomněli úplně hrát fotbal a nezasvěcený divák si mohl myslet, že hrají snad svůj první zápas. Bohužel zmařili několik vyložených šancí, ale naštěstí alespoň udrželi čisté konto.

Optimum sport - FC Tempo 0:3 (0:3)
Branky Tempa: Schwank 2, Sláma.
FC Tempo: Hasman - Adámek, Hlaváč, Jelínek, Kalina, Klajbl, Klíma, Kuriš, Petřek, Píro, Schwank, Sláma, Slavíček, Žákovský.