Muži B: FC Tempo B - Šeberov B 2:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 30. 10. 2006

V 19. minutě jsme se ujali vedení, když Šafránek potáhl míč a nacentroval přesně na Březinu, který z první přehodil vyběhnuvšího brankáře. Za šest minut Trikal zbytečnou patičkou ztratil míč a rychlý protiútok jsme odvrátili nedůsledně a útočník mohl vystřeli znovu a vyrovnal. Za tři minuty jsme opět ztratili míč, levý záložník obešel všechny tři hráči, kteří mu stáli v cestě a Tala se natahoval marně - 1:2. Za další tři minuty přišel centr Šeberova opět z levé strany a trochu nervózní dorostenec Ptáček sklepl míč před nabíhajícím útočníkem za Talova záda.

Trenér Dejl již ve 38. minutě nahradil Vöröse Šímou a o poločase Ptáčka Valáškem. Soupeře jsme tlačili, ale na úzkém hřišti jsme míč do branky dopravili až v 89. minutě, kdy Havel proměnil penaltu za ruku.

Tempo podalo matný výkon, hrálo bez nasazení a bez důrazu v koncovce.

FC Tempo B - Šeberov B 2:3 (1:3)
Branky Tempa: Březina, M.Havel.
FC Tempo: Tala - Ptáček (46. Valášek), Šafránek, Hron, T.Trikal, Vörös (39. Šíma), M.Havel, Budák, Lukačovič, Březina, Klouda.