Ml. přípravka A: FC Tempo - FC King 4:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 07. 11. 2006

Desáté kolo soutěže jsme hráli na domácí půdě proti Kingu. Potřebovali jsme vyhrát a tím zvýšit šanci na posun v tabulce na třetí místo. První půlku jsme sice téměř celou trávili na straně soupeře, ale kluci hráli trochu ospale. Nevytvořili si až tolik gólových šancí a ty, které měli, bohužel nedokázali využít.

Do druhé půlky jsme nastoupili už s bojovnější náladou a s větší touhou vyhrát. To se projevilo hned ve 27. minutě, kdy se do branky soupeřů trefil Sláma. První gól klukům zvedl náladu a začali více soupeře tlačit. Ve 30. minutě přesnou střelou skóroval Kuriš a zvýšil tak na 2:0. Třetí gól si hosté dali sami po Kurišově rohu. Ve 40. minutě se Slámovi povedlo pěkně se uvolnit, vzniklou šanci využít a tím upravit na 4:0.

FC Tempo - FC King 4:0 (0:0)
Branky Tempa: Sláma 2, Kuriš, vlastní.
FC Tempo:Píro - Adámek, Hlaváč, Jelínek, Kalina, Klíma, Kuriš, Schwank, Sláma.