St. přípravka A: FC Tempo - Bohemians 1905 3:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 07. 11. 2006

Tempo potvrdilo výbornou formu, potvrdilo v domácím prostředí výhru z Vršovic a drží skvělou čtvrtou pozici v nesmírně vyrovnané přeborové tabulce. V první půli branka nepadla, ale dvakrát k ní měl velmi blízko domácí Klouček. Vedoucí branky se diváci dočkali ve 35. minutě, po faulu na Kloučka se k přímému kopu postavil kanonýr Kocábek a s pomocí teče propálil vše, co mu stálo v cestě. O čtyři minuty později zvýšil Machulka po Venclově asistenci na 2:0 a ve 45. minutě se mazáckým gólem z úhlu podruhé prosadil Kocábek.

FC Tempo - Bohemians 1905 3:0 (0:0)
Branky Tempa: 16. a 37. Kocábek, 25. a 26. Klouček.
FC Tempo: Barda, Valenta - V. Novák, Folprecht, Vencl, Kojan, Pyndzyn, Klouček, Kocábek, Oračko, Machulka, Maliňák.