Ml. přípravka A: Sparta B - FC Tempo 5:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 11. 2006

Poslední kolo podzimní části soutěže jsme hráli proti Spartě na jejich strahovském hřišti. Předem jsme věděli, že to bude zápas vyrovnaný, přesto jsme doufali v jeho kladný výsledek. Vyrovnanost potvrdila první půlka, kdy se hra přesouvala z jedné strany na druhou a bylo jen otázkou času, kdy někdo zaváhá a soupeř šanci využije. To se bohužel povedlo v 8. minutě týmu Sparty. Kluci se ale nevzdali a ve 20. minutě se trefil Sláma a uzavřel tak stav první půle.

Druhý poločas začal bohužel pro nás smolně, protože Spartě se povedlo hned na začátku dvakrát rychle za sebou skórovat a to ve 28. a 29. minutě. Na to však ve 30. minutě odpověděl Schwank a snížil na 3:2. Poté získala Sparta mírnou převahu a i přes pár vydařených zásahů našeho gólmana ve 39. a 48. minutě opět zvyšuje na 5:2. V 50. minutě již jen upravuje konečný výsledek Sláma vstřelením své druhé branky na 5:3.

Nutno podotknout, že náš nepříznivý výsledek trochu ovlivnil rozhodčí, který jaksi pozapomněl odpískat několik faulů na naše hráče, a tak se nám stalo, že během 10 sekund byli vyřazeni na několik minut za hry dva naši stěžejní hráči Sláma a Schwank. Na druhou stranu musím přiznat, že kluci nepředvedli svůj úplně nejlepší výkon. Udělali chyby v obraně i útoku, včas si nenahrávali, sólovali a pozdě stříleli.

Podzimní část ale celkově nedopadla špatně, máme na kontě 7 vyhraných zápasů z 11 i přes smolný začátek, kdy jsme měli velkou marodku, kdy tři týdny chyběla víc jak půlka týmu včetně obou gólmanů. Kluci se samozřejmě mají stále co učit a co zlepšovat. K tomu nám doufám pomůže poměrně nabitá zimní příprava a na jaře snad budou kluci připraveni své výkony ještě vylepšit.

Sparta Praha - FC Tempo 5:3 (1:1)
Branky Tempa: Sláma 2, Schwank.
FC Tempo:Píro - Adámek, Hasman, Hlaváč, Jelínek, Klajbl, Klíma, Kuriš, Petřek, Schwank, Sláma, Večerník, Žákovský.