Ml. přípravka C: Marila Příbram - FC Tempo 3:8 a 1:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 29. 11. 2006

Po vydařeném domácím turnaji jsme se o týden později stali hosty příbramské Marily, se kterou jsme se sehráli dva přáteláky v hezké hale Základní školy Březové Hory. Tým se rozdělil na dvě části a každý se rval o co nejlepší výsledek.

Marila Příbram – FC Tempo Praha 3:8 (2:4)
V utkání hraném na 2 x 25 min, jsme se do soupeře zakousli a z toho pramenily dvě rychlé branky zkraje zápasu. Potom přišlo malinké zklidnění a možná i polevení v koncentraci a Příbram se dostala na dostřel jedné branky. Ovšem tím ještě poločas neskončil a kluci přidali ještě další dvě branky a nezměnil na tom nic ani vlastní gól Tökölyho.

Ve druhém poločase jsme se opět snažili být dost aktivní a často jsme soupeře zatlačili před jeho branku a nepouštěli ho k ničemu. Z toho pramenily další branky, ale i mnoho ještě dalších nevyužitých šancí, které někdy volaly po gólu. Výborně si rozuměli Vojta Soukup s Matějem Koubkem, kteří chvílemi motali hlavu nejen na palubovce, ale i všem přítomným. Zaslouženě jsme zvítězili.

Branky: Koubek 3, Soukup 2, Hanzlík, Lidický, Tököly
Sestava: Hájek – Jirků, Mašek, Lidický, Tököly – Koubek, Soukup, Mišovič, Hanzlík.

2. zápas: Marila Příbram – FC Tempo Praha 1:2 (0:0) Vyrovnaný zápas, kdy se jeden i druhý tým těžce prosazoval před brankou, převážně v koncovce chyběl trošku klid a jelikož domácí měli více šancí, které proměnily pouze v jednu branku, vytěžilo Tempo z minima maximum. Nejprve jsme inkasovali a začali dotahovat manko. To se podařilo až Petru Hájkovi, který nastoupil po odchytání prvního zápasu v útoku.

Když už se zdálo, že utkání skončí remízou, vybojovali Tempáci rohový kop, který rozehrál Jonáš Černý a jeho střílenou přihrávku před branku si domácí srazili do vlastní sítě.

Branky: Hájek, vlastní.
Sestava: Mišovič – Juzek, Turek, Černý J., Šinárek – Kotík, Kurka, Hájek, Hlaváč, Sezemský, Potměšil.