Muži A: Bohemians 1905 jun. - FC Tempo 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 07. 01. 2007

Porážkou 1:3 od juniorky Bohemians 1905, aktuálně druhého týmu nejvyšší dorostenecké soutěže, vstopilo Tempo do turnaje Meteoru. Soupeř vyhrál zásluhou výkonu v prvním poločase, kdy si vytvořil převahu díky výborné fyzické kondici a rychlému přechodu do útoku a vstřelil dvě branky, ta druhá šla na vrub gólmana Kuchaře, jenž se nechal zaskočit z velkého úhlu.

Bohemians 1905 junioři - FC Tempo 3:1 (2:0)
Branky Tempa: 10., 18., 59. - 83. Žalud.
Rozhodčí: Kozlík.
FC Tempo: Kuchař - Semerák, Valášek, Trusina, Vrzal - Rožánek, Vrba, Hurka, Jurtík, Žalud - Dedek. Střídal: Netušil.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, Bohemka zvýšila na 3:0 po parádní akci po pravé straně, centru a přesném voleji. Sedm minut před koncem snížil Žalud, jenž už několik minut předtím jednu tutovku spálil.