Muži A: FC Tempo - Štětí 2:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 14. 01. 2007

Ve druhém utkání zimního turnaje Meteoru remizovalo Tempo se Štětím, aktuálně osmým celkem ústeckého krajského přeboru. Tempo si během utkání vypracovalo územní převahu, na branku soupeře vyslalo velké množství střel, ale ujaly se jen dvě, zatímco soupeř byl v koncovce mnohem efektivnější.

FC Tempo - Štětí 2:2 (1:2)
Branky: 22. a 78. Žalud - 6., 41.
Rozhodčí: Nykl.
FC Tempo: Tala (46. Kuchař) - Budák (46. Rožánek), Valášek (46. Hlavička), Trusina, Vrzal (46. Netušil) - Beneš, Jurtík (60. Kondráš), Semerák, Žalud - Kondráš (15. Vrba), Komorník (46. Hurka).

V 6. minutě Žalud chybně rozehrál, Budák na hranici šestnáctky hasil požár faulem a soupeř se díky přesné tefě z přímého kopu radoval z vedení. Žalud svou chybu napravil ve 22. minutě, kdy potrestal zaváhání hráčů Štětí ve vlastní šestnáctce. Mezitím již ale mohli skórovat z voleje pálící Budák, dvakrát osamocený Jurtík, břevno trefil Vrba.

Ve 37. minutě se do velké šance dostal soupeř, naštěstí gólman Tala včas vyběhl, útočníka rozhodil a jeho střelu do prázdné branky stačil zblokovat vracející se Trusina. Kapitánu Trusinovi ale čtyři minuty před poločasem pláchl rychlonohý útočník a vymetl Talovu šibenici - 1:2.

Po změně stran Tempo zatlačilo soupeře do defenzívy, střelecké štěstí se ale nedrželo především Jurtíka, gólem neskončil ani průnik Kondráše. A tak se znovu prosadil až Žalud, zatím jediný střelec Tempa v roce 2007 a parádní střelou z přímého kopu vymetl v 78. minutě šibenici a srovnal na konečných 2:2.

Ostatní výsledky: Libiš - Meteor 1:1.

Průběžné pořadí: 1. Meteor 2 zápasy/4 body, 2. Stará Boleslav 1/3, 3. Bohemians jun. 2/3, Štětí 1/1, 5. Libiš 1/1, 6. Tempo 2/1, 7. Čelákovice 1/0.