Ml. přípravka A: Tempo - Troja 6:4, Tempo - Admira 7:4

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 01. 2007

V sobotu 13.1. mladší přípravka A sehrála další dva zápasy zimní ligy Bohnic, proti týmům Troji a Admiry. Obě utkání Tempo vyhrálo a po čtyřech zápasech má na svém kontě plný počet dvanácti bodů a vede tabulku.

FC Tempo - Troja A 6:4 (5:3)
Zápas jsme zahájili hned v 1. minutě gólem, který vstřelil Sláma, pak se ale Troja ujala vedení vstřelením dvou rychlých gólů v 6. a 7. minutě. Na to ale odpověděl vstřelením tří gólů za sebou Kuriš, který poslal míč za záda soupeřova gólmana hned dvakrát v 9. minutě a poté v minutě dvanácté. Troja ovšem zapojila své síly a ve 20. minutě snižuje na 3:4. Poslední se ovšem do sítě trefil opět Sláma, a tak skončil první poločas stavem 5:3.

Druhá půlka byla na góly o poznání chudší. Střelbu do sítě zahájila v 31. minutě Troja, a snížila tak na 5:4 a ve 46. minutě se přesnou střelou trefil Schwank a uzavřel tím skóre na konečných 6:4.

Nutno podotknout, že i když jsme vyhráli, nebyla naše hra bez chyb. Kluci si málo přihrávali, chybovali v obraně a využili jen málo šancí, které měli.

Branky: Kuriš 3, Sláma 2, Schwank

FC Tempo - FK Admira 7:4 (2:1)
Druhý zápas jsme hráli s vyrovnanějším soupeřem. Kluci šli do zápasu s větším úsilím, větší snahou a o konečné vítězství se prali do poslední chvíle.

Střelbu na branku zahájila Admira, které se povedlo ve 4. minutě poslat balon za záda našeho gólmana. Poté se hra přesouvala ze strany na stranu a až v 18. minutě se do soupeřovy branky trefil Sláma. Ve 22. minutě zahrál soupeř v brankovišti rukou a my měli penaltu, ke které se postavil Schwank a neomylně se trefil a tím zvýšil v náš prospěch na 2:1.

Druhou půlku střelecky zahájila opět Admira, která ve 33. minutě vyrovnává na 2:2. V téže minutě se ale opět ujímáme vedení a to zásluhou Kuriše. To si ale Admira nenechala líbit a ve 35. minutě opět vyrovnává na 3:3. Poté jsme ale získali mírnou převahu, začalo se nám více střelecky dařit a dali jsme hned čtyři góly za sebou: ve 40. a 44. minutě se trefil Sláma, ve 45. minutě Kuriš a ve 47. minutě Petřek. Admiře se povedlo již jen snížit ve 48. minutě na konečných 7:4.

Branky: Sláma 3, Kuriš 2, Schwank, Petřek

Sestava: Píro - Schwank, Sláma, Slavíček, Petřek, Hasman, Večerník, Kuriš, Fikarová, Klíma, Adámek, Klajbl.

Kompetní výsledky, los, tabulku a pořadí střelců najdete zde.