Ml. žáci B: FC Zličín - FC Tempo B 3:2

Autor: Alexander Holko <aholko(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 22. 01. 2007

V sobotním zápase turnaje Zličína proti domácímu celku kluci své vedení nedotáhli do vítězného konce. V novém rozestavění zvládli první půlku velmi dobře a po dvou brankách Christa zaslouženě vedli 2:0, i když šancí na vstřelení branky tam z naší strany bylo víc. Nakonec těsně před poločasem domácí hráč zakopl o Martinovu nohu a sudí po delším váhání odpískal penaltu, kterou domácí hráč bez problému proměnil. Tato branka se nakonec ukázala jako rozhodující, protože ve druhém poločase nám přestala hrát záloha a Christ začal většinu akcí tahat na vlastní triko, což domácí podpoření sílícím větrem v zádech dokázali zužitkovat ve svůj prospěch a po zásluze otočili vývoj utkání.

Nutno přiznat, že dobrých dvacet minut jsme se nemohli na polovinu soupeře ani dobře dostat, protože vítr, ale i naši hráči, otáčeli míč ihned k naší brance. V závěru zápasu jsme ale domácí znovu zavřeli před jejich branku, ale ani Ivan, Vojta, Vašek, Dan a Christ míč ze tři stoprocentních šancí neposlali za záda domácího brankáře.

Zličín - FC Tempo B 3:2 (1:2)
Branky Tempa: Nwogu 2.
FC Tempo: Cahyna – Kalina, Holko, Polívka – Hanzlík – Folprecht, Linhart, Hendrich – Geissler, Nwogu, Pokorný. Střídali: Váňa, Čerkašin, Pecha, Fencl, Klimovič.