Ml. přípravka A: Tempo-Bohnice 11:3, Tempo-Troja B 13:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 24. 01. 2007

V neděli 21.1.2007 jsme hráli další dva zápasy zimní ligy proti Slovanu Bohnice A a Troji B. Po šesti kolech Tempo tabulky zimní ligy suverénně vede s plným počtem osmnácti bodů.

Tempo - Slovan Bohnice A 11:3 (5:1)
Zápas proti do té doby druhému týmu tabulky začal pro nás nešťastně, když se hned v 7. minutě povedlo Bohnicím poslat balon do naší sítě a ujmout se tak vedení. To ale naše kluky popudilo a začali více útočit a v 11. minutě zahájil svým gólem Schwank naši gólovou smršť.

Do konce první půle se trefil ještě ve 12. a 13. minutě Sláma,ve 14. minutě opět Schwank a ve 21 minutě Petřek.

Druhou půlku zahájily střelecky opět Bohnice, které ve 33. minutě snižují na 5:2. Poté se do hry ale znovu opřeli naši kluci a hned také ve 33. minutě Sláma zvyšuje. Ve 35. minutě uklízí balon do soupeřovy brány opět Schwank a ve 39.,40. a 47. minutě předvedl své střelecké umění Chleborád. Do řad našich střelců se ještě ve 43. minutě přidal Jelínek. Bohnicím se povedlo již jen snížit a to ve 43. minutě.

Branky: Sláma 3, Chleborád 3, Schwank 3, Petřek, Jelínek

Tempo - Troja B 13:1 (7:0)
Zápas proti slabšímu soupeři bylo naší povinností vyhrát. Také jsme hned od počátku zápasu drželi otěže v ruce. Většinu času se zápas hrál na soupeřově straně. Nutno ale podotknouti, že za soupeře hráli i hráči r.2001.

Branky: Chleborád 5, Schwank 3, Adámek 3, Sláma, Hlaváč

Sestava: Píro (Hasman) - Adámek, Sláma, Schwank, Klíma, Chleborád, Jelínek, Hlaváč, Petřek, Klajbl, Hasman (Píro).

Kompetní výsledky, los, tabulku a pořadí střelců najdete zde.