Ml. přípravka A: Zimní liga Bohnic kořistí Tempa

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 30. 01. 2007

Další dva zápasy zimní ligy jsme hráli v neděli 28.1. Nastoupili jsme proti Kaučuku Kralupy a Unionu Vršovice. Přestože jsme opět museli brzy vstávat, přijeli kluci nabuzeni sobotním úspěchem s dobrou náladou a bylo vidět, že si věří. Již dvě kola před koncem soutěže je jasné, že Tempo zimní ligu s přehledem vyhraje!

Tempo - Kaučuk Kralupy 15:2 (8:1)
V prvním zápase jsme ukázali naše střelecké umění, které zahájil ve 3. minutě Sláma a během celého zápasu se nám podařilo dostat balon do soupeřovy sítě ještě čtrnáctkrát. Musím podotknout, že soupeř byl věkově i výškově srovnatelný s námi a před zápasem jsme si mysleli, že boj bude vyrovnanější.
Branky: Sláma 6, Adámek 4, Kuriš 2, Chleborád, Klíma, Petřek.

Tempo - Union Vršovice 10:1 (4:0)
Druhý zápas byl ze začátku vyrovnanější a vypadalo to, že nás soupeř více potrápí i proto, že měl dva vysoké hráče, ale kluci se jich nezalekli a už v první půlce začali soupeře více tlačit a odměnou jim byly čtyři góly. Druhá půlka začala pro nás smolně, když hned ve 26. minutě Vršovice snížily na 4:1. Kluci se ale probudili a začali opět střílet. Během druhé půlky se nám povedlo uklidit balon do soupeřovi sítě ještě šestkrát.
Branky: Kuriš 4, Sláma 2, Chleborád 2, Adámek, Klíma.

Sestava: Hasman - Sláma, Adámek, Slavíček, Chleborád, Kuriš, Hlaváč, Klíma, Klajbl, Petřek, Večerník.

Kompetní výsledky, los, tabulku a pořadí střelců najdete zde.