St. žáci: FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 3:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 11. 02. 2007

Díky tomu, že začaly prázdniny a v týmu řádí chřipka, sešli jsme se k zápasu v osmi hráčích. Nastoupit tak musel i mladší z bratrů Koláčků Honza. V brance jsme vyzkoušeli Jiřího Macáka, který již delší dobu nechytal a hráli jsme tedy celý zápas v deseti.

V úvodu jsme museli čelit tlaku soupeře, časem jsme se ale dostávali do hry. Napadali jsme rozehrávku a vytvářeli si náznaky šancí. Vedení jsme se ujali po rohovém kopu Franceho na bližší tyč a Hnatově gólu. Hráči Vyšehradu poté nevyužili dvou samostatných nájezdů, ale pokaždé trefili vyběhnuvšího brankáře. Podobně dopadl na druhé straně i Hnat.

Na začátku druhé půle jsme zaspali a soupeř srovnal, šance se pak střídaly na obou stranách, ale žádní se neujala. Čtvrthodinu před koncem chybovala obrana Vyšehradu a únik Hnata zastavil jeden ze stoperů jen za cenu červené karty a početní stav se srovnal. Začali jsme si vytvářet více šancí a po akci Franceho se podruhé prosadil Hnat.

V posledních minutách jsme čelili tlaku soupeře, který ale zapomínal na obranu, čehož využil Šulc, zatáhl míč a poslal do úniku Hnata, který zkompletoval svůj hattrick a upravil na konečných 3:1.

FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 3:1 (1:0)
Branky Tempa: Hnat 3.
FC Tempo: Macák - Petrák, Lacina, Šulc, P.Koláček - Procházka, France, Čermák - Hnat, J.Koláček.