Ml. přípravka C: Pro první místo do Příbrami

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 25. 02. 2007

Mladší přípravka se v sobotu 24. února zúčastnila miniturnaj Marily Příbram v ZŠ Březové Hory a po výhře nad Marilou a remíze s Hořovicemi jej vyhrála.

Turnaje v Příbrami se zúčastnila pouze tři družstva. Pořádající Marila, Hořovice a my. S pořadatelem jsme se dohodli na hrací době 2 x 20 minut, takže kluci si zahráli dosytosti. Úvodní utkání obstarala domácí Marila s Hořovicema a soupeři se rozešli smírně 3:3.

FC Tempo – Hořovice 2:2
Do utkání jsme vstoupili sebevědomě a v 5. minutě po závaru před brankou vystřelil Tomáš Jirků a jeho střelu si srazili hořovičtí do vlastní sítě – 1:0.

I naše druhá čtveřice si dovedla poradit s nekompletním týmem Hořovic, který tvořili i hráči roč. 99 a někteří hráči Marily. Když jsme dokázali eliminovat tlak, tak jsme si vlastní chybou nechali dát gól do prázdné branky, když Petr Hájek vyběhl proti míči a netrefil ho a soupeř pohodlně skóroval – 1:1. Tímto stavem skončil i první poločas.

Ve druhém poločase se skvěle doplňovala útočná dvojice Soukup – Ctibor, která vytvořila i naši druhou branku utkání, když po hezkém přiťuknutí Dominika Ctibora prostřelil gólmana Hořovic Vojta Soukup.

V poslední minutě utkání chytil Petr Hájek míč mimo pokutové území, z čehož byl přímý kop z hranice vápna a soupeř nás potrestal vyrovnáním na konečných 2:2.

Branky: vlastní, Soukup.
Sestava: Hájek – Mašek, Jirků, Mišovič, Málek, Černý J. – Soukup, Ctibor, Sinkule, Hála, Potměšil, Ehrlich.

FC Tempo – Marila Příbram 4:2
Po nepovedeném závěru prvního utkání jsme udělali jedinou změnu a to na postu brankáře, aby si zachytali každý jeden zápas. Martin Mišovič předvedl dobrý výkon, sice dvakrát inkasoval, ale z důvodu chyb v obraně.

Úvod jsme zachytili skvěle my, když se opět zaskvěla dvojice Ctibor – Soukup a druhý jmenovaný nás poslal ve 2.minutě do vedení – 1:0. Dvě minuty nato se měnilo skore opět, to když Vojta Soukup ve skrumáži před brankou ve skluzu dopravil míč do branky – 2:0. Samozřejmě, že to nebylo tak jednostranné a také u nás před brankou bylo pěkně rušno, ale buď byli útočníci Marily nepřesní, či nás podržel brankář Mišovič. Ve 14. minutě se ale skore měnilo potřetí a opět v náš prospěch, když Vojta Soukup završil svůj čistý hattrick po samostatné akci. Poločas skončil 3:0.

Opět jsme zachytili začátek druhé půle a v 5. minutě druhého poločasu po chybě příbramského brankáře vstřelil branku Dominik Ctibor – 4:0. Zdálo se být rozhodnuto, kluci se snažili mezi sebou kombinovat, nebáli se hrát, fotbal je bavil a hlavně se i líbil oku diváka. Ale v poslední pětiminutovce jsme se mohli začít i bát o výsledek, když Marila snížila na rozdíl dvou branek a to opět po chybách v naší obraně, na kterých budeme muset zapracovat.

Branky: Soukup 3, Ctibor.
Sestava: Mišovič – Mašek, Jirků, Hájek, Málek, Černý J. – Soukup, Ctibor, Sinkule, Hála, Potměšil, Ehrlich.

Konečné pořadí: 1. FC Tempo 4, 2. Hořovice 2, 3. Marila Příbram 1