Vydařená generálka: FC Tempo - Stará Boleslav 4:0

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 03. 03. 2007

Pošramocené sebevědomí se snad konečně napravuje. Tempo v generálce na první mistrovské utkání (s Aritmou v sobotu 10.3. od 14:30 na UMT Štěrboholy) po sebevědomém kvalitním výkonu rozstřílelo přeborovou Starou Boleslav 4:0. Dvě branky, obě z penalt, zaznamenal navrátilec Nechvíla, přidal se Kondráš a jednu branku si soupeř, hrající daleko za hranicí tvrdosti, vstřelil v tísni sám.

FC Tempo - Stará Boleslav 4:0 (3:0)
Branky: 28. a 36. Nechvíla obě z penalt, 34. Kondráš, 65. vlastní.
Rozhodčí: Gotthard - Váňa, Hrubeš.
FC Tempo: Kuchař - Semerák (75. Valášek), Vrba, Trusina, Netušil - Hurka (46. Zelený), Dedek (46. Hlavík), Kondráš, Nechvíla (46. Žalud) - Beneš (80. Rožánek), Jurtík (68. Hlavička).

První penaltu nařídil sudí Gotthard za ruku hostí na brankové čáře po Nechvílově akci, vzápětí vybídl Dedek ke skórování Kondráše a do poločasu proměnil Nechvíla druhou penaltu za sražení Dedka. Hosté narůstající skóre neunesli a uchylovali se k likvidačním zákrokům.

Trenér Pechar v poločase prostřídal, přesto se obraz hry nezměnil, Tempo bylo v útoku nadále výrazně nebezpečnější a převahu vyjádřilo čtvrtou brankou, kdy Benešův centr před Kondrášem jeden z boleslavských beků uklidil do vlastní sítě.

Tempo ukázalo, že je na záchranářské práce snad dobře připraveno, ale pravou, zejména psychickou formu, prokáže až úvodní mistrák.

P.S.: Vysoká výhra některé hráče tak rozradostnila, že změnili své letité návyky. Nejmenovaný hráč se po zápase dokonce premiérově osprchoval!