Ml. žáci A: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo 2:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 10. 03. 2007

Než začnu psát dnešní komentář, tak se omlouvám, protože ho budu psát v určité euforii, ale je málo dnů, kdy má člověk pocit z dobře vykonané práce kolektivu a k těm bezesporu ten dnešní patřil, i když se jednalo pouze o přípravné utkání. Divizní cele Slavoje Podolí momentálně na šestém místě tabulky nastoupil v plné síle a byl nám výborným soupeřem. V podstatě patřil k nejvýše postaveným mužstvům, se kterými jsme dosud v rámci zimní přípravy hráli. Dnes jsem byl opět na kluky hrdý, jejich touha po vítězství a síla kolektivu opět zvítězila, čehož si nesmírně cením, i když ne všechno bylo ok.

V prvním poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou. Ve 20.minutě se ujímáme vedení 1:0 po brejku Horna, tak končí první poločas. Ve druhém poločase zvyšujeme ve 33. minutě na 2:0 brankou Maška a když ve 42.minutě zvyšuje Tintěra na 3:0, zdá se být rozhodnuto. Soupeř ale vyvíjí obrovský tlak, několikrát nás svírá na naší půlce a postupně snižuje až na 3:2. Drama vrcholí, klukům evidentně docházejí síly, Podolí hraje většinou na naší půlce a kluky přehrává kombinačně i fyzicky. Svůj tým ale ženu neustále dopředu a povzbuzuji jej s cílem uhrát super výsledek. Nakonec výsledek uhájí a vítězí nad soupeřem hrajícím o tři třídy výše.

Nerad bych někoho opomenul, ale velký výkon podal v defenzivě klíčový hráč našeho týmu Erik Čech, kterého jsem obětoval z ofenzivy do obrany, kde je prostě jedničkou, i když ne vždy se mu to líbí, ale snažím se mu vysvětlit, že to hraje pro kolektiv a výsledek. Dále pomalu ale jistě roste ve velkého hráče David Horn, ač hrající fotbal necelou sezonu, jeho výkony v ofenzivě jsou velkým příslibem do budoucna. Za zmínku ještě dnes stojí výkon Stejskala, Maška ale i ostatních hráčů, i když ne vždy hrajících podle mých představ, osa mužstva ale rozhodně nezklamala. Jestli jsem na někoho zapoměl, tak se omlouvám.

Závěrem všem děkuji za předvedený výkon i když podotýkám, že ne všechno bylo super, ale přihlížím k neopomenutelným kvalitám soupeře, které jsou bezesporu vysoké a děkuji kolegu Kafkovi za mnohaletou výbornou spolupráci.

Slavoj Podolí - FC Tempo 2:3 (0:1)
Branky Tempa: 20. Horn, 33. Mašek, 42. Tintěra.
FC Tempo: Žurav - Petrák, E.Čech, Lehký, Jirsák, Stejskal, Škopek, Mašek, R.Čech, Horn, Novák. Střídali: Neitsch,Tintěra. Připraven: Čutka.