Ml. přípravka A: Slavoj Podolí - FC Tempo 1:5

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 03. 2007

V pondělí 12.3. jsme sehráli přátelské utkání proti Slavoji Podolí na hřišti na Kavčích horách. Byl to po čtyřech měsících zase zápas na velkém hřišti v plném počtu hráčů. Byli jsme všichni zvědaví, co kluci zapomněli a jak jim to půjde. Musíme ale přiznat, že nás kluci překvapili, všichni se snažili a bojovali.

Během celého zápasu jsme měli mírnou převahu. První gól dal ve 12. minutě Sláma, kterého hned v 16. minutě následoval Schwank. Pak se chvíli hrálo spíše ve středu hřiště a ve 23. minutě se povedlo Slavoji uniknout a po pozdním výběhu našeho gólmana snížit na 2:1.

I ve druhé půlce jsme měli více ze hry a více jsme stříleli, což se zúročilo ve 32. minutě, kdy se po hezké akci trefil Adámek, ve 32. minutě zakončoval opět Sláma a poslední gól padl ve 41. minutě po rohovém kopu Petřeka, kdy si domácí dostrčili balon do vlastní brány sami.

Slavoj Podolí - FC Tempo 1:5 (1:2)
Branky: Sláma 2, Schwank, Adámek, vlastní
FC Tempo: Hasman - Klíma, Klajbl, Schwank, Petřek, Adámek, Slavíček, Kalina, Sláma, Kuriš, Žákovský, Fikarová.