Předpřípravku 2001 vyzkoušel Benešov

Autor: Petr Dedek st. <dp(at)autoklice.cz>, Téma: Fotbalová školka, Vydáno dne: 19. 03. 2007

Na pozvání do krásné benešovské sportovní haly jsme si jeli díky obětavosti rodičů vyzkoušet co umíme a zda nás fotbal baví. Náš tradičně zakřiknutý způsob hry v úvodu zápasu soupeř potrestal góly, než jsme se stačili rozkoukat. Pak naši kluci zjistili, že je to jen a jen o bojovnosti a hra se rázem vyrovnala. A také jsme soupeře ujistili několika góly, že víme dobře, kde leží jejich branka. Nicméně náskok z první třetiny – hrálo se 3 x 15 minut – se nám dohnat nepodařilo. Také bohužel i díky tomu, že kluci stále dostatečně nechápou sílu v alespoň náznaku kombinace a v přihrávce spoluhráči. Zatím ale většina už alespoň ví, o čem je řeč. A to je pokrok, neboť aplikace v praxi určitě přijde, než se nadějeme.

Konečný stav 4:7 odpovídal průběhu hry. Kladem bylo, že všichni kluci bez výjimky se na hru soustředili a podávali zodpovědný výkon – každý podle svých momentálních možností a dispozic. A jako důkaz stoupajícího výkonu a toho, že kopat kluci umí, byl vítězný penaltový rozstřel na konec zápasu. Ten skončil 7:5 pro nejmenší Tempáky.

Branky: Jirka Dvořák a Viktor Kužel 2.
Sestava: Matyáš Sokol, Adam Nedvídek, Tomáš Vlček, Matěj Heřmánek, Péťa Hudák, Mikoláš Vybíral, Viktor Kužel, Péťa Dedek, Jirka Dvořák.