Ml. přípravka A: FC Tempo - ABC Braník 2:6

Autor: Dita Hasmanová <hasmano(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 22. 03. 2007

V pondělí 19.3. jsme hráli přátelské utkání s přeborovým Braníkem na domácí půdě. Zápas se hrál 3x20 minut. Jeho začátek byl velmi vyrovnaný, kluci drželi se soupeřem krok a málo ho pouštěli před naši bránu. Braník přijel se dvěma kompletními sedmičkami a ke konci první třetiny bylo znát, že nám docházejí síly, a tak se Braníku povedlo v 18. minutě uniknout po kraji a střelou pod břevno zakončit. Druhou třetinu jsme zahájili smolně, když hned ve 22. minutě Braník zvyšuje na 0:2. Ve 30. minutě jsme se natlačili před soupeřovu branku a povedlo se nám zásluhou Slámy upravit skóre na 1:2. Na to ale bohužel Braník rychle odpověděl a hned ve 31. minutě zvyšuje na 1:3 a ve 38. minutě přidává na 1:4.

Po druhé třetině bylo znát, že kluci začínají být po nedělním turnaji unavenější a svou roli sehrála i zima, ale přesto se do bojů ve třetí třetině pustili s chutí. I když se snažili, tak Braník ve 43. minutě opět zvyšuje na 1:5. Poté se hra celkem vyrovnala a v 51. minutě zásluhou Adámka upravujeme stav na 2:5. Poslední slovo zápasu měl ale zase soupeř, který v 53. minutě zvyšuje na konečných 2:6.

Musíme říct, že vzhledem k podmínkám se kluci zhostili zápasu celkem dobře, všichni se snažili a nám to ukázalo, co je třeba zlepšovat a pilovat. Do zápasu jsme také daleko více zapojovali hráče, kteří dostávají méně příležitostía z nich za velkou bojovnost patří pochvala Filipu Žákovskému.

FC Tempo - ABC Braník 2:6 (0:1,1:3)
Branky Tempa: Sláma, Adámek
FC Tempo: Hasman - Klajbl, Schwank, Petřek, Adámek, Kalina, Sláma, Žákovský, Fikarová, Hlaváč, Jelínek. Hráči Kuriš a Klíma posílili SPB.